Blog o codzienności. O historiach prawdziwych, zaobserwowanych, naszych. O sprawach ważnych, koniecznych i tych mniej istotnych. O drobiazgach tkających życie, radości z rzeczy małych, ufności nie zawsze łatwej. O pięknie, sile marzeń i zwyczajności dnia. Poszukiwaniach, pytaniach i odnajdywaniach. O sercu kobiety... Jest mi niezmiernie miło gościć Cię tutaj. Usiądź wygodnie, poczuj się dobrze, jak u siebie. Kawy czy herbaty?

niedziela, 15 stycznia 2017

Kawa bez cukru

Kawa bez cukru to nowo odkryty kanał na YouTube, który prowadzi Ania, urocza 48-letnia kobieta. Zobaczcie jak ona wygląda i powiedzcie same czy wierzycie, że ma tyle lat? (dodam, że zero operacji plastycznych!;). Na kanale Ania, jak sama mówi, chce rozmawiać o "rzeczach, które mogą interesować czterdziestokilkultenie kobiety". I choć nie mam jeszcze 40-tki, a tematy poruszane przez Anię są nieco monotematyczne (głównie z zakresu urody i kosmetyków), to sposób w jaki je przedstawia i co wybiera do omówienia, urzeka mnie na tyle, że chętnie tam zaglądam. Zobaczcie same;)
11 komentarzy:

 1. Kawusia -Anusia nie jest wcale taka monotematyczna są ciekawe vlogi o jej pracy w telewizji, wspomnienia z pobytu w Japonii , wywiad z Krystyną Prońko, Zbigniewem Wodeckim, rozmowy o chorobie przyjaciółki, a wszystko podane z ogromną delikatnością i klasą...pozdrawiam Edyta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Edytko. Za ten komentarz i za pokierowanie mnie na ten kanał;) Pozdrawiam ciepło

   Usuń
 2. No nie wygląda na 48 lat! Super babeczka się trzyma. Ma bardzo ładny głos. Czym ona zajmuje się zawodowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie pracuje? I czy znacie jej nazwisko? Tak z ciekawości pytam

   Usuń
  2. Dokładnie nie wiem. Pod tym linkiem jest coś na ten temat:
   https://www.youtube.com/watch?v=GI4Tjf0ltRE

   Nazwiska też nie znam

   Usuń
 3. nazwisko podawała w którymś z tagów typu 50 przypadkowych faktów o mnie... pracuje w tv regionalnej ,stąd tak dobrze wypada przed kamerą... ukończyła też Wyższą Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu i fletu, ma kilkanaście lat starszego brata Wiesława , przyjaciółkę Beatkę zwaną Beti

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Edi za te informacje i merytoryczne uzupełnienie wpisu;)

   Uściski;)

   Usuń
 4. Ona się nazywa Matuszewska (nazwisko po mężu), ale ma też swoje panieńskie (nie pamiętam tego). Jej mąż to Wiesław Matuszewski, który pracuje w TVP Bydgoszcz (zajmuje się realizacją programów). Ona chyba też tam pracuje, a jeśli już nie, to na pewno długo pracowała w tej telewizji jako dziennikarka. Blog rzeczywiście prowadzi ciekawy, a kamera ją lubi, bo świetnie wygląda przed nią i świetnie z nią sobie radzi. Ale rzeczywiście z wykształcenia jest muzykiem;) Dziennikarstwo robiła podyplomowo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejna porcja rzeczowych informacji. Nie wiem od kogo, ale dziękuję;) I ciepło pozdrawiam.

   Usuń
 5. Bardzo fajny i przydatny artykuł. Dzięki za ciekawe informacji na temat mojego ulubionego napoju.

  OdpowiedzUsuń