Blog o codzienności. O historiach prawdziwych, zaobserwowanych, naszych. O sprawach ważnych, koniecznych i tych mniej istotnych. O drobiazgach tkających życie, radości z rzeczy małych, ufności nie zawsze łatwej. O pięknie, sile marzeń i zwyczajności dnia. Poszukiwaniach, pytaniach i odnajdywaniach. O sercu kobiety... Jest mi niezmiernie miło gościć Cię tutaj. Usiądź wygodnie, poczuj się dobrze, jak u siebie. Kawy czy herbaty?

poniedziałek, 30 listopada 2015

Nowenna (02.12.2015)

Podczas cotygodniowych nowenn modlimy się w swoich miastach i w swoich kościołach w intencji naszej Ojczyzny, naszych rodzin i wszystkich sprawach, które nosimy w sercach. Modlimy się za czytelników tego bloga i we wszystkich pozostawianych tu intencjach. Jeśli możesz, jeśli chcesz - przyłącz się do tej modlitwy i daj znać, że jesteś z nami. Nasza siła tkwi w grupie, we wspólnej modlitwie, we wspólnocie serc.

Maryja wspiera nas i otacza nieustannie swoją troską. Chroni i strzeże. I prowadzi do Jezusa, do naszego Skarbu i Źródła życia. Maryjo, jestem przy Tobie, pamiętam, czuwam...


12 komentarzy:

 1. Maryjo proszę Cię o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 2. O rozeznanie woli Bożej

  OdpowiedzUsuń
 3. o zdanie egzaminu dla Michała , o siłę, nadzieję , miłość. Dziękuję za wczorajszy dzień. Amen

  OdpowiedzUsuń
 4. O dar błogosławionej pracy proszę Cię Matko

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę o uzdrowienie mojej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę o uzdrowienie mojej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko, proszę Cię za mojego synka Antosia i błogosław mu w kolejnym - piątym miesiącu jego życia, strzeż go od złego, zachowaj od chorób, niech rozwija się na Twoją chwałę. Ela

  OdpowiedzUsuń
 8. Proszę o zdrowie.

  OdpowiedzUsuń
 9. O dobry tydzień, odnalezienie właściwej drogi pośród lęku, rozterek i niepewności.
  Maryjo pokaż mi drogę, drogę Pana.
  Naucz mnie chodzić po niej. Proszę Cię

  OdpowiedzUsuń
 10. Matko, prosze o dar macierzyństwa dla mojej Córki, Ty wszystko możesz, pomóż Jej.
  Proszę o błogosławieństwo dla Syna, Synowej, aby ukonczyła studia, i opiekuj sie Małym moim Wnukiem.

  OdpowiedzUsuń
 11. Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję z otrzymywane ŁAski, za szczęśliwie przebytą operację, za każdą pomocną dłoń, za każdego Brata i Siostrę, których stawiasz na mojej drodze, za Rodzinę, wspólnoty dziękuję Ci Mamo, Tobie oddaję i zawierzam. Prowadź nas Służebnico Pokorna, uzdrawiaj, osłaniaj. Twoja czcicielka Ania.

  OdpowiedzUsuń
 12. Maryjo dziękuję... Ewa

  OdpowiedzUsuń