Blog o codzienności. O historiach prawdziwych, zaobserwowanych, naszych. O sprawach ważnych, koniecznych i tych mniej istotnych. O drobiazgach tkających życie, radości z rzeczy małych, ufności nie zawsze łatwej. O pięknie, sile marzeń i zwyczajności dnia. Poszukiwaniach, pytaniach i odnajdywaniach. O sercu kobiety... Jest mi niezmiernie miło gościć Cię tutaj. Usiądź wygodnie, poczuj się dobrze, jak u siebie. Kawy czy herbaty?

wtorek, 24 listopada 2015

Nowenna

Już jutro nowenna... Polecam Maryi wszystkich potrzebujących, bezsilnych, pogrążonych w smutku. Ale także wszystkich Gości i Czytelników bloga i  pozostawione tu intencje.

Matko Boża Nieustającej Pomocy, módl się za nami.14 komentarzy:

 1. Proszę o modlitewną pomoc małżeństwu Ani i jej małżonkowi, które się rozpada, o nową miłość dla nich, a dla ich trzech synów ciepła i miłości rodzinnej

  Bóg zapłać
  Beata

  OdpowiedzUsuń
 2. O błogosławieństwo na dziś wieczór

  OdpowiedzUsuń
 3. O siłę i motywację do życia

  OdpowiedzUsuń
 4. Matęńko Moja zawierzam Ci całą moją bezsilność i proszę o pomoc w byciu lepszą żoną, matką i człowiekiem. Przytul mnie do swojego serca Matko Najświętsza!

  OdpowiedzUsuń
 5. Maryjo prowadź, wstawiaj się za nami, wskazuj drogę, którą mamy kroczyć, pomagaj w podejmowaniu decyzji, bądź przy nas zawsze

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za opiekę i nadzię

  OdpowiedzUsuń
 7. Maryjo błagam o pokój na świecie. O dobre rozwiązanie konfliktów wojennych. Od wojny, zachowaj nas Panie

  OdpowiedzUsuń
 8. O wierność Bogu do końca. O systematyczność w modlitwie. Proszę Cię Matko Nieustającej Pomocy

  OdpowiedzUsuń
 9. O bezpieczny powrót z Chin dla pana Prezydenta Andrzeja Dudy.

  OdpowiedzUsuń
 10. O wygraną w totolotka o pomoc w moich finansach

  OdpowiedzUsuń
 11. O pokój na świecie i pokój w sercach rządzących

  OdpowiedzUsuń
 12. Za moich wrogów - błogosław nam Panie

  OdpowiedzUsuń
 13. Kochani! Proszę Was o modlitwę o pomyślny przebieg operacji wymìany zastawki aorty czekającej mnie jutro. ..BÓG ZAPŁAĆ.
  ANDRZEJ

  OdpowiedzUsuń
 14. Szczęść Boże.

  Minął miesiąc , gdy wróciliśmy z mężem z pięknych rekolekcji wg.zasad św.Hildegardy w pięknym , gościnnym Bąblinie w Zgromadzeniu Misjonarzy św.Rodziny.Pokój i radość straciłam, po wizycie kontrolnej w Centrum Onkologii, gdy okazało się, że po przebytej operacji oponiaka z lewej str.głowy i radioterapii( w styczniu) jest ok. Natomiast z prawej str.głowy " coś " się ujawniło.W piątek, 27 listopada mam mieć wykonany (enty) rezonans,a potem biopsję w celu wykluczenia lub potwierdzenia chłoniaka! Bardzo proszę o modlitwę za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej objawiającej Cudowny Medalik (w tym dniu obchodzonym), by wyprosiła u Syna swego,a Pana naszego cud uzdrowienia dla mnie.Modląca się w intencjach przesyłanych i prosząca o modlitwę Krystyna. Z Bogiem.

  OdpowiedzUsuń