Blog o codzienności. O historiach prawdziwych, zaobserwowanych, naszych. O sprawach ważnych, koniecznych i tych mniej istotnych. O drobiazgach tkających życie, radości z rzeczy małych, ufności nie zawsze łatwej. O pięknie, sile marzeń i zwyczajności dnia. Poszukiwaniach, pytaniach i odnajdywaniach. O sercu kobiety... Jest mi niezmiernie miło gościć Cię tutaj. Usiądź wygodnie, poczuj się dobrze, jak u siebie. Kawy czy herbaty?

sobota, 21 stycznia 2017

Dumka na dwa serca

Choć premiera tego singla odbyła się lata temu (1999), to jednak ostatnio jakoś powrócił do mnie. To za sprawą ponownego przesłuchiwania kolejnych płyt Mietka Szcześniaka - wychodząc od najnowszej Nierówni, dotarłam do staruszki Dumki. Dziś proponuję ją także w aranżacji nieco zmienionej, czyli Opole 2015.

Życzę Wam dobrego, pięknego weekendu. I tego, by serce drugiego człowieka było zawsze blisko. Daru spotkania, daru przyjaźni, daru miłości.

(Fot. prinscreenTouTube)

4 komentarze:

 1. Pamiętam początki tego utworu - ech, to były czasy (młodości;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lata temu;) Ale na szczęście utwory się nie starzeją.

   Usuń
 2. Dumka - jak miło;) Bardzo lubię ten romantyczny kawałek;) Pozdrawiam serdecznie wszystkie romantyczki;) I serce, które jest blisko mojego serca;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czuję się romantyczką, dlatego dziękuję za pozdrowienia;)
   Pozdrawiam cieplutko

   Usuń