Blog o codzienności. O historiach prawdziwych, zaobserwowanych, naszych. O sprawach ważnych, koniecznych i tych mniej istotnych. O drobiazgach tkających życie, radości z rzeczy małych, ufności nie zawsze łatwej. O pięknie, sile marzeń i zwyczajności dnia. Poszukiwaniach, pytaniach i odnajdywaniach. O sercu kobiety... Jest mi niezmiernie miło gościć Cię tutaj. Usiądź wygodnie, poczuj się dobrze, jak u siebie. Kawy czy herbaty?

wtorek, 20 grudnia 2016

Niespełnione prośby

Tak o. Adam Szustak i Robert 'Litza' Friedrich zatytułowali 11. odcinek drugiej serii "Wilków dwóch". Temat ważny chyba dla każdego, bo chyba każdy z nas ma na swoim koncie zestaw niespełnionych próśb i pytań pozostających bez odpowiedzi. I ważne, by nauczyć się z nimi żyć i nauczyć się czekać. Cierpliwie. 


Pozostałe odcinki drugiej serii "Wilków dwóch": odcinek 13 - "Kryzys wiary", odcinek 12 - "Aż do śmierci", odcinek 10 - "Sprawa dla księdza", odcinek 9 - Wola Boża", odcinek 8 - "Sposoby na nieczystość", odcinek 7 - "Nieudani rodzice", odcinek 6 - "Depresja", odcinek 5 - "Zazdrość", odcinek 4 - "Prawda", odcinek 3 - "Nie gardź sobą", odcinek 2 - "Szansa", odcinek 1 - "Nawrócenie w weekend".

2 komentarze:

  1. Otóż to: nauczyć się żyć z niespełnionymi marzeniami. I nie obrażać się na Boga. Nie obwiniać siebie czy innych. Tylko wołać "Jezu,ufam Tobie".
    DG

    OdpowiedzUsuń