Blog o codzienności. O historiach prawdziwych, zaobserwowanych, naszych. O sprawach ważnych, koniecznych i tych mniej istotnych. O drobiazgach tkających życie, radości z rzeczy małych, ufności nie zawsze łatwej. O pięknie, sile marzeń i zwyczajności dnia. Poszukiwaniach, pytaniach i odnajdywaniach. O sercu kobiety... Jest mi niezmiernie miło gościć Cię tutaj. Usiądź wygodnie, poczuj się dobrze, jak u siebie. Kawy czy herbaty?

poniedziałek, 7 grudnia 2015

Nowenna

Modlitwa Piusa IX: "O Matko Nieustającej pomocy, Ikono miłości, Twe zatroskane spojrzenie ogarnia nasze cierpienia, a ufne spojrzenie Twojego Syna wiedzie nas przed oblicze miłującego Ojca. Wspomagaj nas Matko, byśmy nieśli Twój obraz braciom i sistrom rozproszonym na całym świecie, stając się misjonarzami dobra, piękna i radości życia Ewangelią. Otwórz nasze serca na krzyk ludzi pozbawionych nadziei, aby wszyscy uwierzyli Miłości. Ucz nas rozważać i wypełniać słowa Twojego Syna, naszego Odkupiciela. Pozwól nam iść razem z Tobą w blasku Twojej wiary, abyśmy kiedyś mogli wspólnie kontemplować oblicze miłującego Ojca, który z Synem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen".

W najbliższą środę podczas naszej cotygodniowej nowenny będziemy modlić się we wszystkich naszych intencjach, a szczególnie tych, które pozostawiane są na blogu "Perły dla świata". Matko Boża Nieustającej Pomocy, módl się za nami, wspieraj nas, przemieniaj w prawdziwe perły dla świata.
(fot. AJ)

11 komentarzy:

 1. Maryjo, polecam Ci wszystkich Czytelników bloga, nasze osobiste sprawy, nasze miejsca pracy, nasze rodziny i tych, do których nasz posyłasz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maryjo oddaję Tobie moje dzieci z rodzinami. Opiekuj się nimi Ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. Maryjo Tobie oddaję moje dzieci z rodzinami. Opiekuj się Nimi. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 4. Maryjo, polecam się Twojej opiece, przytul mnie do serca i prowadź, wyprowadź proszę ze smutku, który przeradza się w najczarniejszą rozpacz.

  OdpowiedzUsuń
 5. Maryjo Tobie i Twojemu Synowi oddaję mojego synka... jutrzejszy dzień, kłopoty codzienne i nie tylko. Jutrzejsze spotkanie z Tobą w godzinie łaski i czas przygotowań do egzaminu Amen

  OdpowiedzUsuń
 6. Maryjo, w dniu Twojego święta, proszę o łaski dla mojej rodziny, miłość zgodę poszanowanie dla siebie wzajemnie, wycisz spory i kłótnie, dziękuje za wnuka, Proszę o dar macierzyństwa dla córki, rozwiąż problemy miedzy małżonkami.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochani bardzo gorąco proszę o modlitwę za Przemka, urodził się 4 dni temu z niedotlenieniem, ma zapalenie płuc, zakażenie całego organizmu i jest tlenozalezny. Chłopiec leży na Ojomie i jest w stanie ciężkim . Dziecko jutro będzie miało USG główki. Proszę też o modlitwę za rodziców chłopca Magdę i Piotra. To rodzina mojej bliskiej koleżanki z pracy. Tylko w Bogu Nadzieja! Niech Wam Pan Blogoslawi...pozdrawiam Ewa

  OdpowiedzUsuń
 8. Poślij mnie tam, gdzie mogę go spotkać... Pomóż, przywróć wzrok, rozszerz umysł, pokieruj... Potrzebuję pokierowania, pchnięcia. Proszę

  OdpowiedzUsuń
 9. Boże co ze mną???!!!! Ratunku, błagam, ratunku

  OdpowiedzUsuń
 10. Proszę za Cezarego Mirosławę Wiolę Danutę Edytę

  OdpowiedzUsuń
 11. Kochani proszę o modlitwę za Joannę, matkę 4 dzieci, jest w depresji, obecnie przebywa w szpitalu, o siły dla całej rodziny.

  Bóg zapłać.
  Beata

  OdpowiedzUsuń