Blog o codzienności. O historiach prawdziwych, zaobserwowanych, naszych. O sprawach ważnych, koniecznych i tych mniej istotnych. O drobiazgach tkających życie, radości z rzeczy małych, ufności nie zawsze łatwej. O pięknie, sile marzeń i zwyczajności dnia. Poszukiwaniach, pytaniach i odnajdywaniach. O sercu kobiety... Jest mi niezmiernie miło gościć Cię tutaj. Usiądź wygodnie, poczuj się dobrze, jak u siebie. Kawy czy herbaty?

poniedziałek, 21 grudnia 2015

Nowenna - 23.12.2015

"Błogosławiona jesteś, któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Ci od Pana "(Łk 1,39-45).

Maryjo błogosławiona, Maryjo, która uwierzyłaś, Tobie zawierzam na czas zbliżających się Świąt, całą społeczność "Pereł dla świata". Zawierzam nasze rodziny, bliskich, sąsiadów, przyjaciół, nieprzyjaciół, wszystkie nasze intencje. Spraw byśmy byli pełni pokoju, pełni Bożej radości, szczęśliwi z miłości... Matko, Nieustającej Pomocy, módl się za nami.9 komentarzy:

 1. Witam,

  Kochani proszę o modlitwę za mojego męża Adama, ma problemy z gardłem/krtanią, lekarz nie może zdiagnozować choroby, o światło Ducha Św. dla lekarzy.

  Bóg zapłać.

  Pozdrawiam
  Beata

  OdpowiedzUsuń
 2. Mateńko, Moja najczulsza Matko, pomóż mi w walce z nerwicą. Przytul mnie do swego matczynego serca w chwilach trwogi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Maryjo, proszę o błogosławieństwo dla córki, zgodę i miłość w małżeństwie, mądrość dla synowej aby pozytywnie obroniła prace inżynierska, siły i lepszą pracę dla syna, Proszę o dary Ducha Świętego dla mojego Wnuka, i dziękuję za laskę chrztu św dla niego. mniej go zawsze w swej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 4. Maryjo proszę za mój egzamin i czas przygotowań di niego ...
  Proszę w ten czas Bożego Narodzenia o łaskę rodzicielstwa dla Agnieszki i Krzysia otocz ich Swoim Matczynym Płaszczem...
  Za moich kochanych rodziców...
  Za mnie , abym była lepszą mamą i potrafiła dotrzeć do mojego dziecka...

  OdpowiedzUsuń
 5. Maryjo uproś dar przebaczenia za opór i niestałość w dążeniu do dobra , w byciu miłosiernym dla siebie i bliźnich, za brak otwartości na Boże łaski i plany...

  OdpowiedzUsuń
 6. Matko Boża Tobie zawierzam moje życie, wszystkie jego aspekty, prowadź i blogosław, dziękuję za wyjście z długów

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko Boża proszę w intencji Tomka, mniej go w swej opiece i prowadź, dodawaj sił i błogosław

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję za otrzymane łaski, proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla rodziców, o rozwiązanie trudnych spraw Tobie dobrze znanych

  OdpowiedzUsuń
 9. Matko, proszę o pokój w rodzinie na Święta.

  OdpowiedzUsuń