Blog o codzienności. O historiach prawdziwych, zaobserwowanych, naszych. O sprawach ważnych, koniecznych i tych mniej istotnych. O drobiazgach tkających życie, radości z rzeczy małych, ufności nie zawsze łatwej. O pięknie, sile marzeń i zwyczajności dnia. Poszukiwaniach, pytaniach i odnajdywaniach. O sercu kobiety... Jest mi niezmiernie miło gościć Cię tutaj. Usiądź wygodnie, poczuj się dobrze, jak u siebie. Kawy czy herbaty?

wtorek, 14 lutego 2017

Za nic do dodania - dziękuję

Pozostając w klimacie wielkich polskich bardów, ale może też trochę w klimacie dzisiejszego dnia, załączam Wam  - na dobrą noc i na dobre kolejne dni - utwór Lubelskiej Federacji Bardów, pt.: Za nic do dodania... Posłuchajcie, podumajcie, złapcie nadzieję...
(Najbliższe koncerty Federacji: tutaj. Rezerwacja biletów pod adresem: djasasyn@gmail.com. Inne przykładowe utwory: Magnificat, Na piechotęWstań przyjaciółko ma).

Niech Anioł Miłości prowadzi nas do Źródła, które nigdy nie wysycha. Niech kruszy nasze bariery i wszelkie zapory odgradzające od życia w pełni, od drugiego człowieka, od Boga, od samych siebie. Łapmy głębokie oddechy, łapmy okazje, życie ma sens!
Miłości, wlewaj się obficie w nasze serca, w nasze rany, w naszą codzienność. Zaspokajaj życiowe potrzeby i wielkie pragnienia; karm najgłębsze głody. Przemieniaj, balsamuj, uzdrawiaj... Aniele Miłości, prowadź, a dojdziemy do celu.

(Fot. tutaj)

6 komentarzy:

 1. Przepiękny i bardzo przenikający utwór. Bardzo prawdziwy. Przy moim dzisiejszym smutku, dźwigający mnie ku jasnym wyżynom. Dziękuję Ci Boże - Ty jesteś i słuchasz - zalej mnie miłością.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktoś tu nie śpi późną nocą;) Miło, że tu jesteś.
   Pomodlę się o miłość dla Ciebie, a Ty pomódl się o miłość dla mnie;)
   Spij dobrze, śnij pięknie.
   Bóg jest dobry!

   Usuń
 2. Cudo!!! Co za głos! I słowa też super. Ale że oni są tacy nieznani to aż się dziwię.

  OdpowiedzUsuń
 3. cd.
  -za to, że żyję,
  -za piękne chwile, które mi się zdarzyły (mimo, że teraz ich jest mniej),
  -za to, co jest i za to co będzie,
  - DZIĘKUJĘ!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam, ze nie w temacie, ale czy watek candidy z poprzedniego bloga jest gdzies nadal obecny?

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepraszam, ze nie w temacie, ale czy watek candidy jest nadal gdzies obecny?

  OdpowiedzUsuń